День фізичної культури і спорту України.

18 вер. 2014
13 вересня 2014 року в Ізюмській дитячо – юнацькій спортивній школі Ізюмської міської ради Харківської області відбулося свято присвячене Дню фізичної культури і спорту України

13 вересня  2014 року в Ізюмській  дитячо – юнацькій спортивній  школі Ізюмської міської ради Харківської області  відбулося  свято присвячене Дню фізичної культури і спорту України .

Свято відбулося на спортивному майданчику  ІЗОШ №4. На парад відкриття  були запрошені гості , ветерани спорту які привітали учасників змагань зі святом та побажали високих спортивних досягнень вихованцям ДЮСШ .                                                                                                              Кращі  вихованці відділення  кікбоксінгу- переможці та призери чемпіонатів України та Харківської області (Таран Артем , Пасько Олексій,Зінькевич Ілля,Авксентенко Владислав, Кінаш Віталій ,Косинов  Дмитро,Ковальський Кирил ) продемонстрували  показові бої  та навчальні бої.                                                                                                                                  Тренер – викладач з кікбоксінгу Дуднік Андрій Анатолійович був нагороджений подякою начальника відділу освіти  за підготовку і високі спортивні досягнення вихованців .

Відбулися матчеві зустрічі серед вихованців груп ДЮСШ  з футболу та волейболу ,

Юні баскетболісти провели турнір з вуличного баскетболу серед юнаків  2002-2003 р.н ., 2004 р.н.

Серед юних легкоатлетів -юнаків та дівчат 2000-2001р.н.,2002-2003р.н. та молодші відбулися змагання  за програмою : біг 60 метрів.,с трибки в довжину з розбігу, 300 метрів , естафети.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами ,  м’ячами , та подарунками

Всього у  змаганнях взяло участь понад 250 учнів.

Висловлюємо слова подяки  приватним - підприємцям за надану фінансову допомогу Марченку Валерію, Неході Віталію,Бублику Євгену , Рєпкіну Констянтину.

Заступник директора ДЮСШ                                          О.І.Шкода