Проведення Дня фізкультури і спорту в ІДНЗ №16 12 вересня 2014 року

15 вер. 2014
День фізкультури та спорту в дошкільному закладі розпочався ритмічною гімнастикою для всіх дітей дошкільного віку. Разом з дітьми виконували вправи і їх батьки. Протягом

в ІДНЗ №16  12 вересня 2014 року.

Протягом дня в дошкільному закладі пройшли спортивні розваги. З дітьми раннього віку та молодшого дошкільного віку (4й рік життя) були проведені спортивні розваги: «Ми малята – здоров’ята» (ранній вік), «З спортом дружимо ми всі - і дорослі, і малі» (4й рік життя). Діти отримали велике задоволення, заряд енергії від виконання спортивних вправ та ігор.

Спільна участь батьків та дітей старшого дошкільного віку у спортивному святі «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила» сприяли формуванню здорового способу життя, підвищенню рівня фізичного розвитку старших дошкільників. Сюрпризним героєм свята став Котигорошко, який заохочував дітей до спортивних змагань та ігор. Переможцем свята стала команда «Смайлики».

Дітей старших вікових груп активно  підтримували батьки:

Ільїна Антоніна Олександрівна група №9,

Вікарчук Наталія Володимирівна група №9,

Єрмакови Роман Володимирович та Марина Миколаївна група №2,

Литвиненко Марина Олександрівна група №7,

Гончаров Роман Сергійович група №7, які теж були активними учасниками. Разом дорослі і діти одержали колосальний заряд енергії. У них з’явилося бажання бути красивими, сильними та здоровими.

Загальна кількість дітей, які прийняли участь у спортивних святах та розвагах – 150 дітей різних вікових груп.

Загальна кількість батьків, які прийняли участь у спортивних святах та розвагах – 12 чоловік.