Оздоровлення в ІДНЗ №2

16 лип. 2014
Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільних закладів. Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках.

Педагогічний колектив ІДНЗ№2 хоче бачити своїх дітей гарними, щасливими, успішними, але, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина була насамперед здоровою. В дошкільному навчальному закладі нині вирує оздоровча кампанія. У спекотну днину діти приймають участь в музичних розвагах. Вихователі разом з батьками власноруч створюють розвивальне середовище для дітей: цікаві квіткові композиції на лісовій галявині, казкові звірята на майданчику .