В ІДНЗ №13 «Веселка» і нині вирує оздоровча компанія.

15 лип. 2014
Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках.

Заспівало літо

Літній відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей дошкільних закладів.

Педагоги дошкільного навчального закладу докладають максимум зусиль, щоб кожен літній день був насиченим цікавими формами роботи з дітьми. Це – ігри, розваги, спостереження, праця в природі, активний рух, піші переходи, спілкування з живою природою; це - лялькові театри, концерти, вікторини, бліц - турніри, інсценівки, драматизація казок на сонячних галявинах, співання пісень, веселі танці тощо.

В ІДНЗ №13 «Веселка» і нині вирує оздоровча компанія. Цікавий, насичений яскравими емоціями відпочинок вихователі гарантують дітям!