Літнє оздоровлення ІДНЗ №16

14 лип. 2014
Велике задоволення дошкільнята отримали від туристичного походу «За скарбами Спайдермена». Вчилися орієнтуватися на місцевості за компасом, залюбки виконували завдання Спайдермена

Літо – найсприятливіша  пора року для відпочинку. Діти ІДНЗ№16 залюбки мандрують екологічними стежками по території дошкільного закладу та за його межами. Велике задоволення дошкільнята отримали від  туристичного походу «За скарбами    Спайдермена». Вчилися орієнтуватися на місцевості за компасом, залюбки виконували завдання Спайдермена (пролазили  через тунель, долали липке павутиння, відгадували загадки). Найбільше малята полюбляють встановлювати намети, складати рюкзаки як справжні туристи, долати перешкоди.

Дитячий туризм не тільки цікава форма організації дозвілля дітей, а й ефективний  засіб розв’язання фізкультурно-оздоровчих завдань виховання.