Табір з денним перебуванням СЮН "Струмочок"

20 черв. 2014
20 червня 2014 року закінчив свою роботу оздоровчий табір з денним перебуванням «СТРУМОЧОК» Ізюмської станції юних натуралістів.

Під час оздоровчої кампанії станція юних натуралістів оздоровила 85 своїх вихованців, з них 71 дитина, які належать до пільгової категорії.

Літо – це період зміцнення здоров`я дітей, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Оздоровлення у таборі з денним перебуванням «Струмочок» складався з комплексу заходів соціального, виховного,  гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей. Для них організовували пізнавальні ігри, спортивні змагання, розваги, вікторини, походи , екскурсії тощо

Педагоги закладу доклали максимум зусиль, енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, щоб відпочинок у таборі залишив тільки приємні дитячі спогади.

До зустрічі наступного літа!