Табір денного перебування ДЮСШ

20 черв. 2014
В оздоровчому таборі з денним перебування Ізюмської ДЮСШ "Старт" відпочило 148 учнів.

В оздоровчому таборі Ізюмської ДЮСШ " Старт" з денним перебуванням охоплено оздоровленням 148 учнів.7 загонів табору працюють на базах ЗНЗ м. Ізюма: гімназія №1, ІЗОШ№ 2,4,5,6,11.

Тренери -викладачі проводять з учнями навчально-тренувальні заняття з різних видів спорту, спортивні змагання на першість табору з настільного тенісу, шахів, шашок, екскурсії до місцевого історичного музею, до річки Сіверський Донець з метою ознайомлення з природою рідного краю.