Про організацію освітнього процесу в закладах освіти

31 січ. 2022
.

На виконання рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області (протокол від 27 січня 2022 року № 1) та листа Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022  № 1/1267-22 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдження COVID-19», беручи до уваги рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 28 січня 2022, протокол  № 2, у закладах загальної середньої освіти  Ізюмської міської територіальної громади з 31 січня 2022 року по 11 лютого 2022 року включно освітній процес для учнів 5-11 класів організований з використанням технологій дистанційного навчання.

Дозволено, незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачам дошкільної освіти та учням 1-4 класів загальної середньої освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учнів (вихованців), відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України ( лист Міністерства освіти і науки України від 25.01.2022 № 1/1267-22).

Керівникам закладів освіти з 31 січня 2022 року по 11 лютого 2022 року включно заборонено проводити в очній формі будь–які масові освітні, спортивні та культурно-мистецькі заходи в закладах освіти, організовані екскурсійні поїздки, виїзди груп учнів у туристичні подорожі.