Засідання ТМО учителів фізики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ

23 груд. 2021
22.12.2021 проведено засідання ТМО учителів фізики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

22.12.2021  було проведено засідання ТМО учителів фізики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ. Тема засідання «Підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року». Мета засідання: аналіз результативністі зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з фізики, визначення заходів щодо підвищення якості складання ЗНО, опрацювання програми ЗНО, сертифікаційних завдань, їх загальних характеристик.

В ході засідання розглянуті питання: «Аналіз виконання завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2021 році», «Про результати ЗНО з фізики учнів ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади у 2021 році», «Характеристика сертифікаційної роботи ЗНО з фізики 2022 року». По закінченню відбулося обговорення та обмін досвідом з питань підготовки учнів до ЗНО, формування заходів для вчителів фізики щодо підготовки випускників до ДПА/ЗНО-2022.