Підсумки І етапу МАН

22 груд. 2021
З 8 по 16 грудня 2021 року на базі Управління освіти Ізюмської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, постерного захисту та захисту науково-дослідницьких робіт учасників міського етапу конкурсу-захисту журі визначили переможців у 6 секціях МАН:

І місце:

- Гаргай Дмитро, учень 11-А класу Ізюмського ліцею №6 Ізюмської міської ради, секція «українська література» (робота «Література рідного краю. Ідейно-художня розмаїтість прозових творів письменника І.Є. Мірошніченка. Дослідження художніх тропів та стилістичних засобів художньої мови (фразеологізмів) у творах митця»), науковий керівник Зіньковський Максим Олегович, вчитель української мови та літератури Ізюмського ліцею №6 Ізюмської міської ради.

- Долгарьов Дмитро, учень 11-А класу Ізюмського ліцею №1 Ізюмської міської ради, секція «англійська мова» (робота «Суспільно-політична роль її Величності та погляд на сучасну Британську монархію»), науковий керівник Лобасова Марія Михайлівна, вчитель англійської мови Ізюмського ліцею № 1 Ізюмської міської ради.

- Темрякова Ліліана, учениця 11-А класу Ізюмського ліцею №2 Ізюмської міської ради, секція «географія та ландшафтознавство» («Інтеграція учнів Ізюмського ліцею №2 Ізюмської міської ради у процес відновлення Ізюмського дендрарію»), науковий керівник Гожа Любов Анатоліївна, вчитель географії Ізюмського ліцею №2 Ізюмської міської ради.

ІІ місце:

- Пігарєва Аліна, учениця 9-Б класу Ізюмського ліцею №10 Ізюмської міської ради, секція «фольклористика» («Усна традиційна проза рідного краю: сучасний погляд на легенди Ізюмщини»), науковий керівник Гавриленко Ольга Олександрівна, вчитель української мови та літератури Ізюмського ліцею №10 Ізюмської міської ради.

- Телешик Софія, Гарнат Аліна, учениці 10-Б класу Ізюмського ліцею №4 Ізюмської міської ради, секція «англійська мова» (робота «Сленг-сучасний жаргон молоді?»), науковий керівник Калінушка Інна Миколаївна, вчитель англійської мови Ізюмського ліцею №4 Ізюмської міської ради.

ІІІ місце:

- Лемішко Аліна, учениця 9-А класу Левківської гімназії Ізюмської міської ради, секція «історичне краєзнавство» (робота «Розвиток освіти Ізюмщини в XIX столітті»), науковий керівник Кас’яненко Юлія Олександрівна, вчитель історії Левківської гімназії Ізюмської міської ради.

- Ярцева Ліліана, учениця 9-А класу Ізюмського ліцею №5 Ізюмської міської ради, секція «географія та ландшафтознавство» (робота «Туристичні ресурси Ізюмської міської територіальної громади»), науковий керівник Казакова Юлія Геннадіївна, вчитель географії Ізюмського ліцею №5 Ізюмської міської ради.

- Макаренко Руслана, учениця 10-А класу Ізюмського ліцею №11 Ізюмської міської ради, секція «хімія» («Дослідження корисних та шкідливих властивостей чаю та їх вплив на організм людини»), науковий керівник Кравченко Валентина Іванівна, вчитель хімії Ізюмського ліцею №11 Ізюмської міської ради.

Учні, що посіли перші місця, представлятимуть Ізюмську міську ТГ у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН, який відбудеться у січні-лютому 2022 року.