Практичний семінар вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

22 груд. 2021
21 грудня 2021 року в Ізюмському ліцеї № 2 Ізюмської міської ради відбувся практичний семінар для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади на тему «Алгоритм ефективної підготовки до ЗНО на уроках англійської мови».

Вчителі англійської мови закладу продемонстрували методики проведення уроку англійської мови з урахуванням ефективних форм і методів навчання, які сприяють розвитку предметних компетентностей учнів по підготовці до ЗНО та ДПА.

Учитель англійської мови Бондаренко А.В. доповіла про труднощі аудіювання та засоби їх подолання.

Учитель англійської мови Максименко А.П. підготувала презентацію «Формування навичок читання та використання мови на уроках англійської мови».

З продуктивними вправами, як засіб розвитку навчання письма та говоріння на уроках англійської мови щодо підготовки до ЗНО у старшій школі, ознайомила учитель англійської мови Левінцова К.О.

Практичний психолог Ізюмського ліцею №2 Тертична С.С. надала інформацію про алгоритм психологічного супроводу випускників під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Педагогічні працівники ознайомилися з системою роботи закладу щодо забезпечення індивідуалізації й диференціації навчання, застосовуючи сучасні педагогічні технології: навчання у співпраці, проектну методику, нові інформаційні технології, Інтернет-ресурси з метою успішної підготовки до ЗНО.