Відкриті змагання Харківської області на приз «Діда Мороза» серед спортсменів, юнаків та молодших юніорів (дітей) з авіамодельного спорту.

22 груд. 2021
18 грудня 2021 року в легкоатлетичному манежі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського "ХАІ» відбулися відкриті змагання Харківської області на приз «Діда Мороза» серед спортсменів, юнаків та молодших юніорів (дітей) з авіамодельного спорту.

У змаганнях взяли участь 10 команд із міст Харків, Ізюм, Дергачі, Марганець, Дніпро, Запоріжжя. Свою майстерність в авіомодельному спорті продемонстрували 98 учасників. Команда вихованців Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Мараховського Костянтина Вікторовича, керівника гуртка «Авіамоделювання» ЦДЮТ показала високий результат і посіла почесне ІІІ місце. Також учасники змагань здобули високі результати і в індивідуальних заліках: у віковій категорії до 10 років ІІ місце здобув Григорій Кравченко, учень 6-А класу Ізюмського ліцею №6, у категорії діти не старше 14 років ІІ місце посів Іван Ромашов, учень 8-А класу Ізюмського ліцею № 1, ІІІ місце – Олексій Третяк, учень , 7-А класу Ізюмського ліцею № 11. Спортсменів було нагороджено кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо Костянтина Вікторовича та його вихованців і бажаємо подальших успіхів та перемог!