ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА СВОЇМИ РУКАМИ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИКІВ»

16 груд. 2021
Акціонерним товариством «Харківобленерго» з вересня по грудень 2021 року проведено дитячий конкурс «Ялинкова прикраса своїми руками для енергетиків» у рамках постійної профілактичної роботи товариства щодо попередження електротравматизму серед дітей та дорослих.

У конкурсі взяли участь таланти віком від 6 до 16 років Харківської області, було надіслано 471 роботу – ялинкові іграшки, прикраси та елементи новорічного декору. Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вже який рік поспіль є активними учасниками  конкурсу. Із 22 переможців конкурсу наші учні посіли 7 призових місць:

Назар ХОВБОША, учень Ізюмського ліцею №1;

Марія КОНДРАТЕНКО, учениця Ізюмського ліцею №1;

Дар’я ТЕНИЦЬКА, учениця Ізюмського ліцею №3;

Іванна КОРОЛЬ, учень Ізюмського ліцею №6;

Анна ЧЕРНЕНКО, учениця Ізюмського ліцею №6;

Аліна ШТОНДА, учениця Ізюмського ліцею №5;

Микита САДОВИЙ, учень Ізюмського ліцею №12.

Переможців нагороджено дипломами, цінними подарунками, солодощами та тематичною поліграфією.

Детальна інформація за посиланням: http://surl.li/azgng

Вітаємо учнів, зичимо їм подальших успіхів і здобутків!