Проведено засідання територіально-методичного об’єднання для практичних психологів закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

15 груд. 2021
14.12.2021 в Управлінні освіти Ізюмської міської ради керівником ТМО Оленою ГОНЧАР було проведено засідання для практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Гендерне виховання дітей дошкільного віку», метою якого було формування адекватного розуміння сутності моральних норм та установок у взаєминах між хлопчиками й дівчатками, потреби керуватися ними в усіх сферах та видах діяльності.

На початку засідання керівник ТМО розповіла про «Особливості гендерного виховання дошкільників» та продемонструвала дитячі роботи на тему: «Я -як мама» і «Я-як тато».
У теоретично-практичній частині практичні психологи докладно висвітили та обговорили наступні теми:
1.«Вплив родини на формування гендерної ідентичності дитини дошкільного віку», Ольга НЕСТЕРЕНКО, практичний психолог ЗДО № 13.
2.«Робота практичного психолога з батьками щодо гендерного виховання дитини»,  Дар’я ІВАНОВА, практичний психолог ЗДО № 16.
3.«Гендерне виховання дошкільників-психологічна просвіта педагогів», Катерина ТИХОНОВА., практичний психолог ЗДО № 9
4.«Використання ігор з гендерного виховання дітей», Інна ЗАГОРУЛЬКО, і Ірина ЗОРЯНСЬКА, практичні психологи ЗДО № 12 та ЗДО № 2.
По закінченню всі педагоги обмінялися думками  та підвели  підсумок роботи секційного засідання.