ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЛІДЕР РОКУ 2021», присвячений Дню місцевого самоврядування

13 груд. 2021
10 грудня 2021 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний фестиваль «Лідер року 2021», присвячений Дню місцевого самоврядування. До участі у фестивалі було запрошено лідерів учнівського самоврядування територіальних громад області. Ізюмську міську територіальну громаду представила команда лідерів Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти «Нове покоління», до складу якої увійшли: Дубовик Софія (Ізюмський ліцей №4), Квітка Дар’я (Ізюмський ліцей №6), Марченко Єгор (Ізюмський ліцей №4), Романова Анастасія (Ізюмський ліцей №5), Савран Марія (Ізюмський ліцей №4), Ткаченко Дарина (Ізюмський ліцей №1), Чміль Анастасія (Ізюмський ліцей №4) та Лідер команди Темрякова Ліліана (Ізюмський ліцей №2).

З 13 команд-учасників наша Асоціація «Нове покоління» увійшла до п’ятірки переможців і отримала диплом переможця Обласного фестивалю лідерів учнівського самоврядування «Лідер року - 2021». Також Лідер команди «Нове покоління», Ліліана Темрякова, отримала диплом переможця в конкурсі «Найкращий лідерський проєкт».

Вітаємо команду лідерів Асоціації «Нове покоління» з перемогою та бажаємо постійного розвитку, нових проєктів, цікавих зустрічей!