Підсумки міського конкурсу хорових колективів «Співаймо разом» до Дня Збройних Сил України серед учнів ЗЗСО у 2021/2022 навчальному році

13 груд. 2021
З метою патріотичного виховання підростаючого покоління засобами національного мистецтва, виявлення обдарованих дітей, формування творчого потенціалу учнівської молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності, 13 грудня 2021 року в приміщенні Управління освіти Ізюмської міської ради в онлайн-режимі проведено міський конкурс хорових колективів «Співаймо разом» на тему «Сучасна музика в сучасному світі», присвячений Дню Збройних Сил України.

В конкурсі взяли участь 10 із 11 закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади, колектив учнів Левківської гімназії не брав участі.

На підставі рішення журі конкурсу переможцями стали:

І місце – колектив учнів Ізюмського ліцею № 3 Ізюмської міської ради;

ІІ місце – колектив учнів Ізюмського ліцею № 4 Ізюмської міської ради;

ІІІ місце – колектив учнів Ізюмського ліцею № 12 Ізюмської міської ради.

Ще одного переможця було визначено за допомогою онлайн-голосування, яке тривало з 10 грудня до 12.00 години 13 грудня – колектив учнів Ізюмського ліцею № 12 Ізюмської міської ради отримали 1908 голосів визнання та підтримки.

Переможці конкурсу будуть нагороджені Дипломами Управління освіти Ізюмської міської ради за перемогу міському конкурсі хорових колективів «Співаймо разом» та подарунками.

Вітаємо з заслуженою перемогою обдаровану молодь Ізюмської міської територіальної громади! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.