Фестиваль ораторського мистецтва

7 жовт. 2021
7 жовтня 2021 року у залі засідань Управління освіти Ізюмської міської ради відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва (онлайн)

Фестиваль присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, за темою «Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій (Леся Українка)». У фестивалі взяли участь учні 10-11 класів 9 закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади. Відеоролики виступу учнів закладів освіти відповідно до Умов проведення міського етапу конкурсу ораторського мистецтва були надані для оцінювання журі конкурсу. За результатами:

Переможець – Ільїна Марія, учениця 11-А класу Ізюмського ліцею № 3.

Почесні призові місця:

ІІ місце – Вініченко Поліна, учениця 11-А класу Ізюмського ліцею № 5.

ІІІ місце  – Пицька Аліна, учениця 11-А класу Ізюмського ліцею № 4,

Горохов Тарас, учень 10-А класу Ізюмського ліцею № 6.

Вітаємо наших талановитих учнів з перемогою!

Бажаємо Ільїній Марії успіхів та перемоги у Обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва!

Відео учасників дивіться за посиланням https://www.facebook.com/groups/osvitaizum