Проведення змагань серед команд учнів Ізюмської міської територіальної громади до Всесвітнього дня туризму

6 жовт. 2021
Традиційно наприкінці вересня пройшли змагання до Всесвітнього дня туризму, серед 11команд учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.

Юні туристи продемонстрували свої вміння у встановленні намету, подоланні смуги перешкод, виконанні вправ під час їзди на велосипеді тощо.

Змагання завершились смакуванням смачної туристичної страви, приготування якої також входило до загального заліку.

Як завжди учасники змагань вразили членів журі своєю організованістю, креативністю та відповідальністю на кожному етапі.

За підсумками змагань до Всесвітнього дня туризму І місце посіла команда Ізюмського ліцею №11 Ізюмської міської ради, ІІ місце посіла команда Ізюмського  ліцею №5 Ізюмської міської ради, ІІІ місце посіла команда Ізюмського ліцею №6 Ізюмської міської ради.

Всі переможці отримали в подарунок туристичні намети.

Більше фото дивіться за посиланням https://www.facebook.com/osvitaizyum