Обласний Форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування

22 вер. 2021
21 вересня 2021 року голова Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади «Нове покоління» Темрякова Ліліана взяла участь в Обласному Форумі патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Мета форуму – формування та розвитку громадянських, управлінських і соціальних компетентностей учнів, активізації діяльності органів учнівського самоврядування, формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України. У роботі Форуму взяли участь лідери з об’єднаних територіальних громад Харківської області, ветерани, воїнами Збройних Сил України, волонтери та демобілізовані воїни, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

В рамках заходу учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади долучилися до обласного проекту «Допоможи герою АТО», що реалізується Харківською обласною радою старшокласників з 2014 року (збір листів-подяк, листівок, поробок для воїнів ЗСУ, тощо).