День фізичної культури і спорту України

10 вер. 2021
Десятого вересня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади відзначили День фізичної культури і спорту України. Це свято з радістю чекають всі учні, адже після літнього відпочинку з початком освітнього процесу з`являється можливість поспілкуватись в неформальній обстановці, відчути командний дух і весело провести час.

В цьому році кожен заклад повинен був спланувати проведення свята з урахуванням карантинних обмежень, що відповідно внесли певні корективи в традиційні форми проведення заходу та наповнили його зміст різноманітними креативними формами.

Здебільшого в кожному закладі освіти свято розпочалось урочистим відкриттям, а потім учнів чекали веселі спортивні квести, естафети, захоплюючи подорожі в країну фізичної культури і здоров`я, рухливі ігри «В здоровому тілі здоровий дух», флешмоби «Ми спортивна молодь України». Бажаючи мали можливість відобразити спортивні миті на асфальті, взявши участь у вже традиційному конкурсі малюнків «Фізкульт привіт! Фізкульт – ура!». Родзинкою деяких свят стали дружні змагання між командами вчителів, батьків та учнів старших класів.

Традиційно спортивний день в кожному закладі освіти закінчився підбиттям підсумків та нагородженням переможців і учасників змагань.

Більше фото дивіться на нащій сторінці https://www.facebook.com/osvitaizyum/