Серпнева конференція

28 серп. 2021
На початку нового навчального року працівники освіти завжди збираються разом, щоб підбити підсумки роботи за минулий навчальний рік і спланувати подальшу роботу. 28 серпня у великій залі засідань виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулася серпнева конференція освітян Ізюмської міської територіальної громади.

На ній були присутні заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Управління Державної служби якості освіти у Харківській області Вікторія Новосел, директори дошкільних та загальноосвітніх закладів громади, вчителі та вихователі.
Після виконання Державного Гімну України вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості міста Ізюма конференція розпочала свою роботу.
Від імені Ізюмського міського голови Валерія Марченка з початком нового навчального року освітян привітав його заступник, головуючий конференції Володимир Мацокін.
Далі до слова було запрошено начальника управління освіти Ізюмської міської ради Олексія Безкоровайного. Вже традиційно у своїй доповіді Олексій Вікторович розповів про досягнення та проблемні аспекти в дошкільній, загальній середній та позашкільній освітах в 2020-2021 навчальному році, а також окреслив першочергові завдання та напрями роботи педагогічних колективів Ізюмської громади у новому навчальному році. Зокрема, Олексій Вікторович зазначив, що незважаючи на те, що частину минулого навчального року через COVID-19 було проведено на дистанційному навчанні, ізюмські освітяни та школярі показали досить гарні результати, піднялися у обласних рейтингах та опанували багато нових сучасних технологій та методик викладання, приймали участь у багатьох конкурсах, фестивалях та олімпіадах. Для кращого сприйняття доповідь супроводжувалась яскравою та наочною медійною презентацією.
Опісля перед присутніми виступила Вікторія Новосел – заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Управління Державної служби якості освіти у Харківській області. Вона відзначила ізюмських вчителів та вихователів за небайдужість, прагення до пізнання на вдосконалення своїх професійних вмінь та навичок. Вікторія В’ячеславівна вручила Олексію Безкоровайному друге видання збірки методичних рекомендацій до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти під назвою “Абетка для директора”.
Підбив підсумок офіційної частини конференції заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Він подякував вчителям і вихователям Ізюмської громади за якісну організацію навчально-виховного процесу в важких умовах пандемії, закликав не зупинятися на досягнутих здобутках та постійно підвищувати якість освіти, продовжувати виховувати підростаюче покоління в українських патріотичних традиціях. І запевнив, що міська влада завжди буде допомагати освітянам та дбати про забезпечення комфортних умов для праці педагогів та навчання дітей.
Перед початком другої частини заходу – церемонії нагородження, з побажаннями здоров’я, щастя, успіхів у роботі та всього найкращого поздоровили присутніх в залі директорку Ізюмського ліцею №3 Ізюмської міської ради Юлію Ольховську та головного спеціаліста управління освіти Ізюмської міської ради Валентину Денисенко, які цього дня відзначали свій День народження.
Під час церемонії нагородження грамоти управління освіти Ізюмської міської ради, цінні подарунки отримали вчителі та вихователі, які йдуть на заслужений відпочинок. Дипломами Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», грамотами, подяками управління освіти Ізюмської міської ради та подарунками відзначено освітян та педагогічні колективи Ізюмської громади, які досягли найкращих результатів в організації освітнього процесу та значних успіхів у професійній діяльності. Серед них – учасники конкурсів «Інноваційні підходи до реалізації завдань інклюзивного навчання в освітній практиці», «Учитель року-2021», «Кращий вихователь Харківщини», фестивалю «Майстри педагогічної справи презентують» тощо.
Доєдналися до великої когорти освітян Ізюмщини і молоді педагоги, які вирішили присвятити своє життя дітям, – вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №16 Катерина Ященко та вчитель математики Ізюмського ліцею №4 Катерина Водолазська. Їх привітала голова Ізюмської міської організації профспілки працівників освіти Тетяна Савченко.
На цьому серпнева педагогічна конференція працівників освіти Ізюмської міської територіальної громади завершила свою роботу.
Вітаємо освітянську громаду Ізюмщини з початком нового 2021-2022 навчального року. Бажаємо нових професійних досягнень та особистих звершень.

Більше фото дивіться на нашій сторінці https://www.facebook.com/osvitaizyum/