Конкурс «Рюкзак удачі»

12 серп. 2021
З 16 до 26 серпня в ефірі «Радіо Клас» буде проходити конкурс «Рюкзак удачі». У рамках конкурсу радіослухачі, діти яких йдуть до першого класу, матимуть можливість виграти рюкзак для свого першокласника зі шкільним комплектом.

Умови конкурсу:

Ми всі училися потроху… Хто,  як хотів! І хто, як міг!

А що залишилося в пам’яті?  Перед  тим,  як відправити своїх дітей перший раз у перший клас, «Радіо Клас» та Управління освіти Ізюмської міської ради пропонує вам перевірити свої знання і взяти участь в конкурсі «Рюкзак удачі».

З 16 до 26 серпня уважно слухайте програму  «Рюкзак удачі», телефонуйте о 13:00 в студію за номером 0504254445 і відповідайте на питання зоряного викладача.

Відмінники отримають фірмовий рюкзак для свого першокласника зі шкільним комплектом!

З 16 до 26 серпня о 13:00 телефонуйте за номером 0504254445 і отримуйте «Рюкзак удачі» для свого першачка!