Виконання капітального ремонту ІЗОШ №6

2 лип. 2021
За підтримки місцевого бюджету та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) проводиться капітальний ремонт з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективності в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області. На даний час проводяться роботи по заміні вікон на металопластикові енергозберігаючі, покрівельні роботи, підготовчі роботи для утеплення фасаду школи та заміна системи вентиляції. Виконання комплексу енергоефективних заходів покращить санітарні умови та підвищить комфортне перебування в загальноосвітньому закладі учнів та персоналу.