ВІТАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

16 черв. 2021
Управління освіти Ізюмської міської ради вітає Білан Дар’ю, ученицю Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Молоді авіатори України», номінація «Есе».

Конкурс був організований Інститутом новітніх технологій та лідерства НАУ спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з метою ознайомлення дітей з історією та розвитком авіації; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; залучення молоді до роботи в авіабудівному комплексі України. У заході взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України.

З величезною радістю вітаємо з перемогою Білан Дар’ю, бажаємо продовжувати вдосконалювати свій власний талант та досягати нових вершин!