ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ

15 черв. 2021
Харківською міською громадською організацією «Енергія миру», Департаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації підведено підсумки обласного XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей під девізом «УКРАЇНА – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!».

У конкурсі взяли участь юні таланти віком від 6 до 18 років Харківської області. Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вже який рік поспіль є активними учасниками конкурсу та переможцями.

Цьогорічними переможцями стали:

І місце:

ТКАЧЕНКО Дарина (Ізюмська гімназія № 1), ТЕНИЦЬКА Дар’я (Ізюмська гімназія № 3), ЛАВРОВ Богдан (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 10).

ІІ місце:

СУХАРСЬКИЙ Володимир (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 6), ПЕТРОВА Тамара (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2), РУДЕНКО Дмитро (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12), Барчан Дар’я (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11).

ІІІ місце:

Кудряшова Віолета (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12), Васькіна Каріна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2).

Вітаємо учнів, зичимо їм подальших успіхів і здобутків!