Участь у Всеукраїнській акції «Віримо. Сподіваємося. Любимо. Чекаємо…»

1 черв. 2021
Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників…А також воїнів-захисників України, які заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, мирного неба над головою та щасливого майбутнього виборюють сьогодні перемогу.

Юрчишина Анастасія, учениця Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області, сьогодні, 1 червня, за підсумками участі в Міжнародному конкурсі «Різдвяна мрія», мала честь взяти участь та представити Харківську область у Всеукраїнській акції подяки від школярів захисникам України – «Віримо. Сподіваємося. Любимо. Чекаємо.», яка відбулася у місті Києві на мосту через Володимирський узвіз.

25 учнів-послів миру, по одному від кожного регіону нашої країни, привезли прапори своєї області, які буде передано на фронт разом з листівками, малюнками та оберегами. На прапорах – сотні мрій, побажань, добрих слів захисникам від дітей України.

Родзинкою акції стало народження на слова віршів, які діти приготували для наших солдат, нового гімну миру від відомих композиторів проєкту «Christmas Dream», Благодійного фонду «Мрійники України».

Від імені всіх дітей Харківщини висловлюємо слова подяки всім, хто захищає цілісність України. Дякуємо вам за те, що оберігаєте наш мир і спокій. Слава Україні! Слава нашим героям-захисникам!

За тебе, солдате, помолимось Богу,

Знай: віримо в тебе і перемогу!

Нехай молитвою ця пісня лине,

Знай: у тебе вірять діти України! (Анастасія Юрчишина, учениця Ізюмської гімназії № 3)