Вітаємо учнів-переможців закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ в обласному художньому конкурсі дитячого малюнку «Світ і Я»!

1 черв. 2021
Визначені переможці обласного художнього конкурсу дитячого малюнку «Світ і Я», присвяченому Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища, який проводить Департамент охорони довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації.

СТАРША вікова група:

І місце посіла Ніколаєнко Вікторія, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області.

ПРЕМІЮ «НАДІЯ» отримав Опришко Валерій, учень Ізюмської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

МОЛОДША вікова група:

І місцеАлексеєнко Крістіна, учениця Ізюмської гімназії № 1 Ізюмської міської ради Харківської області.

ПРЕМІЮ «НАДІЯ» отримали

Ткаченко Катерина, учениця Ізюмська гімназія № 3 Ізюмської міської ради Харківської області;

Чегринець Аліса, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області;

Щербина Дар’я, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області.

Вітаємо талановитих учнів! Бажаємо тільки найвищих нагород! Успіхів Вам і яскравого, щасливого літа!