Переможець Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

1 черв. 2021
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

Серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади почесне ІІ місце (у І віковій категорії від 6 до 10 років) в номінації декоративно-прикладна творчість здобув НИЖНИК АРТЕМ, учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області.

Залучення до таких заходів дітей передбачає не лише звернення уваги до актуальності питань пожежної безпеки, цінність та унікальність конкурсу – сімейна участь. Тож висловлюємо слова подяки батькам Нижника Артема, які створили фундамент для творчого розвитку та перемоги.

Щиро пишаємося й вітаємо із заслуженою перемогою в Конкурсі!