Практичний семінар для вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

11 трав. 2021
07 травня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для вчителів трудового навчання (технічна праця) з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів при виконанні творчих проєктів» (на прикладі конструювання транспортного засобу в 5 класі). Мета семінару: через залучення до практичної діяльності ознайомити учасників семінару із особливостями організації роботи над творчими проєктами на досвіді роботи вчителя трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогона В.Л. Під час семінару презентував свій досвід роботи вчитель трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогон Віктор Леонідович; вчителі трудового навчання ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади взяли участь у практичному занятті «Конструювання транспортного засобу».