Засідання територіального методичного об’єднання вчителів історії

31 бер. 2021
30.03.2021 на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулось засідання ТМО вчителів історії закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ за темою «Особливості дистанційного та змішаного навчання у шкільній історичній освіті». Досвідом викладання історії в умовах дистанційного та змішаного навчання поділилась керівник ТМО, вчителька історії ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Скрипник М.С.

Розглядались і інші нагальні питання: з досвідом підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з історії в умовах дистанційного та змішаного навчання ознайомила присутніх вчителька історії ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Рожкова Н.О.