Проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

27 січ. 2021
26 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Основи здійснення освітньої діяльності за освітньою програмою «Впевнений старт» для дітей молодшого дошкільного віку» на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 Ізюмської міської ради Харківської області, у форматі онлайн під керівництвом Слабоспицької Олени Миколаївни – вихователя-методиста Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області.

Під час методичного заходу учасників ознайомлено з презентаційними матеріалами з оновленого БКДО; у діловому спілкуванні розглянуто окремі напрями, структурні компоненти, змістове наповнення, концептуальну основу та цілісність освітньої програми «Впевнений старт» для дітей молодшого дошкільного віку; зроблено методичний аналіз інтегрованого заняття з комунікативно-мовленнєвої діяльності «Круги та квадрати» проведеного вихователем Іваненко Іриною Михайлівною.

В заході взяло участь шістнадцять педагогів.