28 серп. 2021

Серпнева конференція

На початку нового навчального року працівники освіти завжди збираються разом, щоб підбити підсумки роботи за минулий навчальний рік і спланувати подальшу роботу. 28 серпня у великій залі засідань виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулася серпнева конференція освітян Ізюмської міської територіальної громади.
26 серп. 2021

Ізюмський центр дитячої та юнацької творчості

Ізюмський центр дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області чекає своїх вихованців та всіх бажаючих учнів приєднатись до позашкільної освіти у 2021/2022 навчальному році
25 серп. 2021

СВЯТКУВАННЯ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України, колектив Управління освіти Ізюмської міської ради приєднався до міської акції покладання квітів до Пам’ятника Т.Г. Шевченка!
17 серп. 2021

Премія для талановитих студентів України

Ти студент навчального закладу України? Тоді ця інформація для тебе!
12 серп. 2021

Щорічна прийомка готовності закладів освіти Ізюмської територіальної громади до нового навчального року

Десятого та одинадцятого серпня 2021 року відбулась щорічна прийомка готовності закладів освіти Ізюмської міської територіальної громади до нового навчального року.
12 серп. 2021

Конкурс «Рюкзак удачі»

З 16 до 26 серпня в ефірі «Радіо Клас» буде проходити конкурс «Рюкзак удачі». У рамках конкурсу радіослухачі, діти яких йдуть до першого класу, матимуть можливість виграти рюкзак для свого першокласника зі шкільним комплектом.
10 серп. 2021

Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи

Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).
2 серп. 2021

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.
2 лип. 2021

Виконання капітального ремонту ІЗОШ №6

За підтримки місцевого бюджету та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) проводиться капітальний ремонт з впровадженням заходів по енергозбереженню та енергоефективності в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області. На даний час проводяться роботи по заміні вікон на металопластикові енергозберігаючі, покрівельні роботи, підготовчі роботи для утеплення фасаду школи та заміна системи вентиляції. Виконання комплексу енергоефективних заходів покращить санітарні умови та підвищить комфортне перебування в загальноосвітньому закладі учнів та персоналу.
16 черв. 2021

ВІТАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

Управління освіти Ізюмської міської ради вітає Білан Дар’ю, ученицю Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Молоді авіатори України», номінація «Есе».