13 жовт. 2021

Поради для керівників ЗЗСО щодо створення якісного інклюзивного освітнього простору в школах

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує, що Державною службою якості освіти України розроблено поради для керівників закладів загальної середньої освіти щодо створення якісного інклюзивного освітнього простору в школах, забезпечення ефективної реалізації індивідуальної програми розвиту (далі - ІПР) дитини з особливими освітніми потребами.
12 жовт. 2021

Всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії»

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», 12 жовтня 2021 року Міністерство освіти і науки спільно із Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» провели Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації для здобувачів освіти 7-11 класів закладів загальної середньої освіти.
12 жовт. 2021

Звітують директори закладів загальної середньої освіти

На виконання рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 13.11.2019 року № 0869 «Про затвердження Положення про звітування керівників комунальних закладів загальної середньої освіти про хід виконання програми розвитку закладу загальної середньої освіти, презентованої під час проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», наказу Управління освіти від 21.09.2021 №326 «Про звітування керівників комунальних закладів загальної середньої освіти про виконання у 2020/2021 навчальному році програми розвитку закладу загальної середньої освіти, презентованої під час проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти» та наказу Управління освіти від 01.10.2021 №338 «Про внесення змін до наказу Управління освіти від 21.09.2021 року № 326», з метою забезпечення відповідального ставлення керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації заходів, спланованих у програмі розвитку закладу освіти, прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти, стимулювання впливу громадськості на прийняття та виконання керівниками закладів загальної середньої освіти відповідних рішень у сфері управління закладами освіти 11 жовтня 2021 року в приміщенні Управління освіти відбулося засідання комісії по проведенню щорічного звіту керівників закладів загальної середньої освіти про виконання у 2020/2021 навчальному році заходів, спланованих у програмі розвитку закладу загальної середньої освіти, презентованої під час проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
11 жовт. 2021

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» у Харківській області проводився у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства» у 2021/2022 н.р.
11 жовт. 2021

«Мудрі і багаті літами»

«Мудрі і багаті літами» - тематичний захід лідерів Асоціації дитячо-юнацьких організацій закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади «Нове покоління»
7 жовт. 2021

Фестиваль ораторського мистецтва

7 жовтня 2021 року у залі засідань Управління освіти Ізюмської міської ради відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва (онлайн)
6 жовт. 2021

«Чудесники» взяли участь у міжнародному фестивалі-конкурсі циркового мистецтва «CIRCUS SENSATION».

Вихованці Народного художнього колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» взяли участь у міжнародному фестивалі-конкурсі циркового мистецтва «CIRCUS SENSATION»
6 жовт. 2021

Проведення змагань серед команд учнів Ізюмської міської територіальної громади до Всесвітнього дня туризму

Традиційно наприкінці вересня пройшли змагання до Всесвітнього дня туризму, серед 11команд учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.
5 жовт. 2021

УЧАСНИКИ РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКУ «HealthyЇЖА»

РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКУ «HealthyЇЖА» З метою популяризації культури харчування, формування усвідомленого ставлення до власного здоров’я та відповідальної поведінки, активізації творчої діяльності вчителів і учнівської молоді Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» проводить регіональний конкурс малюнка «HealthyЇжа», присвячений Всесвітньому дню здорового харчування.
4 жовт. 2021

Засідання ТМО шкільних бібліотекарів

30.09.2021 за планом роботи відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення Управління освіти Ізюмської міської ради та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек на базі Ізюмського ліцею №2 відбулось засідання територіального методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Ізюмської міської ТГ.