13 січ. 2022

Анкетування!

В рамках проведення дослідження поточної ситуації в освіті до 17.01.2022 проводиться опитування серед вчителів, батьків і учнів.
5 січ. 2022

Пробне ЗНО: старт реєстрації

З 5 січня до 22 січня 2022 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти доступна програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.
28 груд. 2021

Проведено засідання територіального методичного об’єднання для вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

24.12.2021 в Управлінні освіти Ізюмської міської ради було проведено засідання територіального методичного об’єднання вчителів основ здоров’я «Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та модельних програм у 2022/2023 н.р.». Мета засідання: розглянути Державний стандарт базової середньої освіти та модельні програми для 5 класів.
23 груд. 2021

Засідання ТМО учителів фізики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ

22.12.2021 проведено засідання ТМО учителів фізики закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

Підсумки І етапу МАН

З 8 по 16 грудня 2021 року на базі Управління освіти Ізюмської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
22 груд. 2021

Практичний семінар вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

21 грудня 2021 року в Ізюмському ліцеї № 2 Ізюмської міської ради відбувся практичний семінар для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади на тему «Алгоритм ефективної підготовки до ЗНО на уроках англійської мови».
22 груд. 2021

Нарада «Підсумки спільної роботи вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади та ВНМІЗ Управління освіти Ізюмської міської ради

21 грудня 2021 року відбулася нарада за темою «Підсумки спільної роботи вихователів-методистів закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади та відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення Управління освіти Ізюмської міської ради».
22 груд. 2021

Відкриті змагання Харківської області на приз «Діда Мороза» серед спортсменів, юнаків та молодших юніорів (дітей) з авіамодельного спорту.

18 грудня 2021 року в легкоатлетичному манежі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського "ХАІ» відбулися відкриті змагання Харківської області на приз «Діда Мороза» серед спортсменів, юнаків та молодших юніорів (дітей) з авіамодельного спорту.
16 груд. 2021

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА СВОЇМИ РУКАМИ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИКІВ»

Акціонерним товариством «Харківобленерго» з вересня по грудень 2021 року проведено дитячий конкурс «Ялинкова прикраса своїми руками для енергетиків» у рамках постійної профілактичної роботи товариства щодо попередження електротравматизму серед дітей та дорослих.
15 груд. 2021

Платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо»

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо». Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи та під патронатом першої леді Олени Зеленської.