15 черв. 2021

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ ТВОРЧИХ РОБІТ

Харківською міською громадською організацією «Енергія миру», Департаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації підведено підсумки обласного XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів, молоді та сімей під девізом «УКРАЇНА – ЗЕЛЕНИЙ КУРС!».
14 черв. 2021

Тестуванням з географії завершується основна сесія ЗНО-2021

15 червня 2021 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з географії, яке триватиме протягом 150 хвилин. Тест налічує 54 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 90 балів.
10 черв. 2021

10 червня 2021 року – ЗНО з біології

Сьогодні, 10 червня 2021 року, відбудеться ЗНО з біології, яке триватиме упродовж 150 хвилин.
1 черв. 2021

Участь у Всеукраїнській акції «Віримо. Сподіваємося. Любимо. Чекаємо…»

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
1 черв. 2021

Вітаємо учнів-переможців закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ в обласному художньому конкурсі дитячого малюнку «Світ і Я»!

Визначені переможці обласного художнього конкурсу дитячого малюнку «Світ і Я», присвяченому Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища, який проводить Департамент охорони довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації.
1 черв. 2021

Переможець Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!»

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
31 трав. 2021

Фестиваль «Весняні дзвіночки»

У травні 2021 року в закладах дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади відбувся фестиваль «Весняні дзвіночки», метою якого стала активізація творчої діяльності та розкриття змісту успішної освітньо-виховної роботи, залучення до активної участі у конкурсах, фестивалях дітей старшого дошкільного віку, популяризації досвіду роботи педагогічних колективів закладів дошкільної освіти.
31 трав. 2021

ЗНО-2021: завтра 01.06.2021 найчисельніше тестування з української мови і літератури та української мови

У вівторок 01 червня 2021 року відбудеться ЗНО з української мови і літератури в приміщенні Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області (вул.Соборна, 1), Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області (вул.Капітана Орлова, 5-А) - пункт тестування №1, Ізюмської загальноосвітньої школи №5 Ізюмської міської ради Харківської області (проспект Незалежності, 57). Упродовж 210 хвилин учасники виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи.
27 трав. 2021

28 травня 2021 року – ЗНО з математики

У п’ятницю 28 травня 2021 року в приміщенні Ізюмської загальноосвітньої школи №5 Ізюмської міської ради Харківської області (проспект Незалежності, 57) відбудеться ЗНО з математики (рівень стандарту). Упродовж 150 хвилин учасники виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи. У приміщенні Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області (вул.Соборна, 1), Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області (вул.Капітана Орлова, 5-А) та Ізюмської загальноосвітньої школи №12 Ізюмської міської ради Харківської області (вул.Педагогічна, 4) буде проведено ЗНО з математики, на виконання сертифікаційної роботи відводиться 210 хв.
26 трав. 2021

Звіт робочої групи з проведення публічного громадського обговорення проєкту рішення Ізюмської міської ради «Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну назви закладів загальної середньої освіти ІМТГ