До уваги батьків

Лист МОН №№1/9-320 від 18.05.2018 "Роз'яснення щодо окремих питань зарахування до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіум-інтернатів) державної та комунальної форми власності"

МОН Лист-Роз'яснення від 08.05.2018 р N 1/9-292 "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

МОЗ надало МОН нове Роз’яснення про те, яка медична довідка потрібна для зарахування дитини в дитсадок

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників