2015-2016 рік

Міжнародний конкурс шкільних медіа

З 28 по 30 квітня у Миколаєві відбувся ХІХ Міжнародний конкурс шкільних медіа, у якому взяла участь делегація нашого міста

«Охорона праці очима дітей»

Юні ізюмчани взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

30 річниця Чорнобильської трагедії.

Протягом квітня 2016 року під патронатом народного депутата України В.Остапчука пройшов літературний конкурс серед учнів ЗНЗ "Біль і подвиг Чорнобиля".

Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Протягом січня 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Гуртуймося, Братове-Українці! Лиш через терни шлях веде до зір» (В. Шовкошитний),

Нагородження переможців дитячого творчого конкурсу «Зробимо життя безпечним»

30 грудня у Головному управлінні ДСНС у Харківській області відбулась урочиста церемонія нагородження переможців дитячого конкурсу «Зробимо життя безпечним».
На заході присутні: начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв, перший заступник голови Добровільного пожежного товариства України Володимир Завада, голова Харківської обласної організації ДПТ України Олексій Ткачов

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ "ЦЕ - НАШЕ І ЦЕ - ТВОЄ" - НОВИНИ

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ КОНКУРСУ «КРАЩА САМОРОБКА «ЕНЕРГІЯ НАВКОЛО НАС»!

У рамках загальноосвітнього проекту для дітей «Світ безпечної енергетики» адміністрацією та профспілковим комітетом АК «Харківобленерго» з 1 квітня по 1 листопада 2015 року був проведений конкурс «Краща саморобка «Енергія навколо нас», у якому пропонувала всім дітям від 3 до 16 років, які мешкають у м. Харкові та Харківській області взяти у ньому участь.

Друга вікова група: - від 10 до 13 років:
1. Номінація “За розкриття тематики “Правила безпечної поведінки з електрикою вдома та на вулиці”:
Лавров Богдан, ІЗОШ №10, 9 р.““Безпечне користування електроенергією”,

3. Номінація “За науково — технічний підхід”:
Чумак Єфим,гімназія №3, 13 р.“Термоядерний реактор майбутнього”,

Третя вікова група: - від 14 до 16років:
1. Номінація “За всебічне розкриття тематики “Альтернативні джерела енергії”:
Проценко Ольга,ІЗОШ№10, 14 р.“Альтернативні джерела енергії”,

Дата проведення церемонії нагородження переможців буде повідомлена додатково.

Вітаемо з перемогою!

Підведені підсумки конкурсу «Краща саморобка «Енергія навколо нас»!