Конкурс «Учень року-2021»

6 трав. 2021
05 травня 2021 року відбувся дистанційно міський конкурс «Учень року-2021».

Мета конкурсу ­– це підвищення рівня навчання учнів, формування активної життєвої позиції та стимулювання школярів за результатами навчання та громадської діяльності, підтримка та розвиток обдарованої молоді Ізюмської міської територіальної громади.

Конкурс проходив  серед учнів 9-11 класів у три етапи:

- І тур – «Давайте познайомимося» - самопрезентація учасника;

- ІІ тур – конкурс «Урок», всього 9 уроків по 2 завдання;

- ІІІ тур – конкурс «Володар слова».

Конкурсантами у 2021 році стали: Мойсієнко Ярослава (Ізюмська гімназія №1), Темрякова Ліліана (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2), Сліпушкіна Олександра (Ізюмська гімназія №3), Романіка Уляна (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4), Бойко Софія (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5), Туренко Назар (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6), Коломацький Нікіта (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №10), Безкоровайна Анастасія (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11), Горянська Валерія (ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12), Бакуменко Юлія (Комунальний заклад «Кам’янський ліцей»).

За підсумками конкурсу найвищий бал журі й звання «Учень року-2021» отримала Романіка Уляна, учениця 11-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області.

Ми пишаємося тим, що наша громада має таких талановитих, цілеспрямованих молодих людей з активною життєвою позицією!

Вітаємо переможця та учасників міського конкурсу «Учень року − 2021», бажаємо всім творчого оптимізму, натхнення та здійснення усіх мрій та бажань! Вірте у свої сили, прагніть більшого й досягайте поставленої мети!

Самопрезентації учасників можна переглянути на наший сторінці facebook за посиланням https://www.facebook.com/osvitaizyum/