Акція «Пасхальний кошик захиснику» волонтерського загону «Крок за кроком» Ізюмської гімназії №3

6 трав. 2021
Великдень - одне з найбільших і найшановніших християнських свят. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначає в родинному колі. На жаль, не всі мають можливість святкувати це свято вдома зі своєю родиною.

У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських солдат, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Навіть діти усвідомлюють, що повинні зробити власний внесок для своїх захисників.

Щоб свято Великодня відчули і наші захисники, які на лікуванні у Харківському шпиталі, учні Ізюмської гімназії №3 адресували їм щирі слова вітання зі святом Пасхи: власноруч виготовлені листівки, різноманітні смаколики: цукерки, паски, фрукти.

Зі святом, наші любі захисники! Слава Україні!!!