ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ОБРАЗОТВОРЧОГО КОНКУРСУ «ДОБРИЙ ДОНОР»

30 груд. 2020
29 грудня 2020 року оголошено переможців Обласного образотворчого конкурсу «Добрий донор», який спрямований на привернення уваги суспільства до теми донорства крові, виховання покоління соціально-відповідальних людей, людей небайдужих до свого здоров’я та життя інших. Конкурс проведено Харківським обласним центром заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» та Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Нагороди переможцям конкурсу вручила особисто директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  Крутова Анжеліка. За свої старання учні отримали сертифікати на придбання подарунків.

Переможці закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади:

Люба Ярослава, учениця Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області, посіла почесне І місце у віковій категорії 6-8 років за номінацією «Творча робота».

Татарніков Давід, учень Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області, посів почесне ІІ місце у віковій категорії 6-8 років за номінацією «Творча робота».

Хохлов Захар, учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області, посів почесне ІІІ місце у віковій категорії 9-11 років за номінацією «Художня робота».

Кухарєва Крістіна, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області, посіла почесне І місце у віковій категорії 12-14 років за номінацією «Художня робота».

Шейко Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області, посіла почесне ІІІ місце у віковій категорії 12-14 років за номінацією «Творча робота».

Вітаємо переможців!!!