Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

 
Національна гаряча лінія Приєднуйся до нас! Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області Рік Японії в Україні data.gov.uaі Харківський Міжнародний марафон Департамент науки і освіти. м. Харків Класна Оцінка.Руководство пользователя
Графік ЗНО - 2018.
Основна сесія
22.05.2018 математика
24.05.2018 Українська мова і література
29.05.2018 іспанська мова
29.05.2018 німецька мова
29.05.2018 Французька мова
01.06.2018 англійська мова
04.06.2018 біологія
06.06.2018 історія України
08.06.2018 географія
11.06.2018 фізика
13.06.2018 хімія

Додаткова сесія
. . . . . . . . . . . . . . .



Учень року 2014

 

 

"Учень року - 2014". Фінальний етап
 
07.04.14
Фотографії (13)
 
"Учень року - 2014". Тестування
 
26.03.14
Фотографії (3)
 

Учасники по номнаціям

Заклад Спортсмен року Інтелектуал року Творча особистість Лідер року
Гімназія №1   Лістратова В.    
ІЗОШ №2       Козиренко В.
Гімназія №3   Дегтярьова В. Сикиржинська А. Саєнко Ю.
ІЗОШ №4     Дєєва А. Трухман Н.
ІЗОШ №5 Чемерис І. Герасимова Л.    
ІЗОШ №6 Авксентенко В. Костюкова Г.    
ІЗОШ №10 Клименко С.   Сільченко Д.  
ІЗОШ №11 Бєліков О. Ананенков А. Орел А. Чегринець Г.
ІЗОШ №12 Колісник Н.   Глуходід Н.  
Всього учасників 5 5 5 4

 

 

Етапи конкурсу

П.І.Б. Портфоліо
(макс. 12б.)
Есе
(макс. 12 б.)
Тестування
(макс. 12 б.)
Власне
висловлювання 
(макс. 12 б.)
Всього балів
(макс. 48 б.)
Номінація "Спортсмен року"
Чемерис І. 11,75 8,75 4 8,5 33
учасник фіналу
Авксентенко В. 9,75 8,75 1 2,75 22,25
Клименко С. 8 8,25 0 0 16,25
Бєліков О. 10,25 8 5 6,75 30
учасник фіналу
Колісник Н. 10,5 8,25 5 5,25 29
Номінація "Інстелектуал року"
Лістратова В. 10,75 9,5 5 8,75 34
Дегтярьова В. 9,25 9,25 5 8,75 32,25
Герасимова Л. 11,25 9,5 6 8,75 35,5
учасник фіналу
Костюкова Г. 8,75 8 5 9,25 31
Ананенков А. 10 11,25 8 10 39,25
учасник фіналу
Номінація "Творча особистість"
Сикиржинська А. 9 7 4 8,5 28,5
Дєєва А. 10 9,25 5 9,25 33,5
учасник фіналу
Сільченко Д. 7 6,75 3 8,75 25,5
Орел А. 9,5 7,25 0 5,25 22
Глуходід Н. 10,5 9,25 2 7,75 29,5
учасник фіналу
Номінація "Лідер року"
Козиренко В. 10,5 10 2 8,75 31,25
учасник фіналу
Саєнко Ю. 7,75 7,25 3 9 27
Трухман Н. 9,5 9,5 2 8,25 29,25
учасник фіналу
Чегринець Г. 10,25 7,5 0 8,5 26,25

 

 

Фінальний ЕТАП КОНКУРСУ
04.04.2014

Номінація "Спортсмен року"
П.І.Б. Траєкторія успіху
(макс.72 б.)
Мій коник
(макс. 72 б.)
Голосування
учасників півфіналу
(макс. 11 б.)
Всього балів
(макс. 144 б.)
Чемерис Ірина 66 64 1

131

"Учень року"

Бєліков Олексій 64 48 10 122

 

 

Номінація "Інстелектуал року"
П.І.Б. Формула успіху
(макс.72 б.)
Мій коник
(макс. 72 б.)
Голосування
учасників півфіналу
(макс. 11 б.)
Всього балів
(макс. 144 б.)
Герасимова Людмила 55 64 1 120
"Учень року"
Ананенков Артем 56 52 10 118

 

 

Номінація "Творча особистість"
П.І.Б. Крок до зірок
(макс.72 б.)
Мій коник
(макс. 72 б.)
Голосування
учасників півфіналу
(макс. 11 б.)
Всього балів
(макс. 144 б.)
Дєєва Анастасія 62 62 6 123
"Учень року"
Глуходід Наталія 47 57 5 118

 

 

Номінація "Лідер року"
П.І.Б. Фактор успіху
(макс.72 б.)
Мій коник
(макс. 72 б.)
Голосування
учасників півфіналу
(макс. 11 б.)
Всього балів
(макс. 144 б.)
Козиренко Віталій 55 48 4 99
Трухман Наталія 56 63 7 132
"Учень року"