30 вересня - Всеукраїнський день шкільних бібліотек

30 вересня - Всеукраїнський день шкільних бібліотек. Вітаємо бібліотекарів з професійним святом !!!

Міське методичне об'єднання шкільних бібліотекарів

28 вересня 2018 року на базі ІЗОШ № 4 відбулось чергове міське методичне об'єднання шкільних бібліотекарів.

Презентація нової книги

27 вересня 2018 р. учні ІЗОШ № 10 відвідали дитячий відділ бібліотечної філії № 2, де відбулась презентація нової дитячої книги місцевої поетеси Ольги Садкової

Вибір підручників 1 класу

Вибір підручників для 1 класу на 2018/2019 навчальний рік.

Вибір підручників

Вибір підручників для 5, 10 класів на 2018/2019 навчальний рік.

22 березня 2018 року у Центральній міській бібліотеці відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» («Найкращий читач України -2018») для учнів 6-7 класів.

Серед учнів 6-их класів перемогу здобув учень 6-А класу Ізюмської гімназії № 1 Тертишний Денис.

Серед учнів 7-их класів перемогла учениця 7-Б класу Ізюмської гімназії № 3 Сліпушкіна Олександра.

21 лютого в Ізюмській гімназії № 3 відбувся практичний семінар завідувачів шкільних бібліотек на тему: «Формування професійної компетентності бібліотекарів закладів загальної середньої освіти в умовах концептуальних змін в освітній галузі». Завідуюча бібліотекою Махова М.П. і вчитель української мови та літератури Косенко М.А. провели бібліотечний урок: «Я люблю Україну» (захід присвячений Міжнародному дню рідної мови) для учнів 7-их класів. Учні читали поезію П. Глазового, співали українські пісні, доповнювали приказки. Урок пройшов жваво у вигляді командної гри. Перемогла команда «Вишиванки».

Продовжується впровадження Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках шкіл і гімназій міста. Завідувач бібліотеки гімназії № 1 Жернова В.С. поділилась досвідом про організацію роботи щодо впровадження УДК у своєму закладі.

18 січня в гімназії № 1 відбулося планове засідання завідувачів шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека в єдиній системі національно – патріотичного виховання дітей та молоді в місті» (у межах освітнього проекту «Виховний простір Харківщини» ). Бібліотекарі спланували свою роботу у цьому напрямі на 2018 рік, ознайомилися з новою методичною літературою,яку придбали бібліотеки ІЗОШ № 4 і ІЗОШ № 5 : «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!», « Уроки мужності в початковій школі», «Світлиця людських чеснот».

Знайомтеся з працівниками шкільних бібліотек,

які завжди готові допомогти вам у пошуку необхідної інформації,

цікавої книжки, друзів по інтересах та захопленнях:

Гімназія №1

Жернова Вікторія Сергіївна

Науково-методична тема:

Використання інноваційних технологій в роботі шкільної бібліотеки

ІЗОШ №2

Лавренюк Наталя Сергіївна

Науково-методична тема:

Роль шкільної бібліотеки у розкритті талантів і творчих здібностей учнів

Гімназія №3

Махова Маргарита Петрівна

Науково-методична тема:

Вивчення та опрацювання методики проведення бібліотечного уроку

ІЗОШ №4

Палій Любов Олександрівна

Науково-методична тема:

Підвищення рівня інформаційної культури  учнів, розвиток у них науково-дослідницьких навичок роботи з книгою впродовж всього життя

ІЗОШ №5

Ярмак Лариса Леонидівна

Науково-методична тема:

Роль шкільної  бібліотеки у вихованні в учнів любові до традицій і звичаїв українського народу та популяризація лутератури з народознавства  та краєзнавства

ІЗОШ №6

Прокопенко Наталія Миколаївна

Науково-методична тема:

Інформаційне забезпечення всіх аспектів навчально-виховного процесу в засвоєнні  програмних знань, самоосвіті школярів

ІЗОШ №10

Разномасцева Ірина Петрівна

Науково-методична тема:

Формування творчої особистості учня інноваційними засобами бібліотечної роботи

ІЗОШ №11

Шевченко Тамара Іванівна

Науково-методична тема:

Формування читацької активності учнів шляхом використання шкільним бібліотекарем ІКТ

ІЗОШ №12

Лівнова Ольга Юріївна

Формування інформаційної культури учнів

Основні заходи з питань підвищення професійної майстерності шкільних бібліотекарів та розвитку творчих

здібностей учнів в 2017/2018 навчальному році

№

Зміст заходів

Термін

Відповідальний

Учасники

1

Засідання методичної студії за темою «Пріоритетні напрямки та перспективи розвитку шкільної бібліотеки в умовах реформування освіти»

вересень

2

Бібліотечні гостини, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек

вересень

3

Місячник  шкільних бібліотек

жовтень

навчальні заклади міста

4

Година професійного спілкування  «Впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи шкільних бібліотек».

листопад

5

Теоретичний семінар «Роль шкільної бібліотеки в національно-патріотичному вихованні молоді»

січень