Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області

 
Національна гаряча лінія Приєднуйся до нас! Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області Рік Японії в Україні data.gov.uaі Харківський Міжнародний марафон Департамент науки і освіти. м. Харків Класна Оцінка.Руководство пользователя
Графік ЗНО - 2019.
Основна сесія
------ математика
------ Українська мова і література
------ іспанська мова
------ німецька мова
------ Французька мова
------ англійська мова
------ біологія
------ історія України
------ географія
------ фізика
------ хімія

Додаткова сесія
. . . . . . . . . . . . . . .


Олімпіади

2017-2018 Навчальний рік

 

 

 

 

2016-2017 Навчальний рік

 

 

2015-2016 навчальний рік

 

 

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016.

 

 

 

2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Графік проведення
І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

 

 

з/п

Дата

Предмет

1.      

07.10.2014

Фізика

2.      

08.10.2014

Географія

3.      

09.10.2014

Хімія

4.      

10.10.2014

Українська мова та література

5.      

14.10.2014

Математика

6.      

15.10.2014

Біологія

7.      

16.10.2014

Історія

8.      

17.10.2014

Іноземні мови: англійська, німецька, французька

9.      

21.10.2014

Інформатика

10.       

22.10.2014

Правознавство

11.       

23.10.2014

Економіка

12.       

24.10.2014

Екологія

13.       

28.10.2014

Астрономія

 

2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

Графік проведення
ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

 

№з/п Предмет Дата Місце проведення Кількість
1 Трудове навчання 11.01.2014 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, Харківська гімназія № 55, Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради 6
2  Правознавство 12.01.2014 Харківський національний університет внутрішніх справ 6
3 Фізика 18.01.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
9
4 Українська мова та література 19.01.2014 Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди 7
5 Біологія 25.01.2014 Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди  5
6 Математика

26.01.2014

03.02.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
6
7 Хімія 28.01.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
7
8 Історія 29.01.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
14
9 Економіка 30.01.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
4
10 Екологія  31.01.2014 Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова 3
11 Інформатика 01-02.02.2014 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»  8
12 Астрономія 05.02.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
3
13 Географія 06.02.2014

Харківський національний університет

імені В.Н. Каразіна
10
14 Інформаційні технології 08-09.02.2014 Харківський національний університет радіоелектроніки 9
15 Педагогіка і психологія 14.02.2014 КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради 2
16 Російська мова і література 15.02.2014 Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди 8
17 Іноземні мови 16.02.2014 Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди  10
18 Фізична культура і спор 22-23.02.2014 Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту 3