ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І.Багряний)

16 лют. 2015

Протягом січня 2015 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І.Багряний), у якому взяли участь 183 учні загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області (у номінації «Література» – 104, «Історія України і державотворення» – 79).

Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсу визначено 57 переможців ІІІ (обласного) етапу: 34 – у номінації «Література» (І місце – 5 учнів, ІІ місце – 11, ІІІ місце – 18); 23 – у номінації «Історія України і державотворення» (І місце – 3 учні, ІІ місце – 7, ІІІ місце – 13).

В номінації "Література" ІІ місце посіли:

Думідняк Іванна Богданівна,  ІЗОШ №2

Абарнікова Вероніка Олексіївна,  ІЗОШ №5

В номінації "Історія України та державотворення" ІІІ місце посіла:

Войчишена Юлія Вікторівна,  гімназія №3

Вітаємо з перемогою!

Посилання на сайт КВНЗ "ХАНО"