Регіональний етап конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

24 груд. 2014
Нагородження переможців.

19 грудня у День Святого Миколая у ДП «Харківстандартметрологія» нагородили переможців регіонального етапу Національної виставки-конкурсу дитячого малюнку "Я хочу жити в якісному світі".

На виставці усі бажаючі змогли переглянути роботи переможців регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі». Самі ж переможці конкурсу отримали дипломи, книги, буклети із найкращими малюнками та солодощі від ПАТ «Харківська бісквітна фабрика».

У Харківській області організацію виставки-конкурсу здійснює ДП “Харківстандартметрологія”. «Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку “Я хочу жити в якісному світі” проводиться для популяризації руху за підвищення якості життя. З 2009 року їй надано статус національної. Мета цього конкурсу – формування у свідомості дітей, наймолодших споживачів, асоціативного уявлення про якісну і безпечну продукцію», – вважає генеральний директор ДП «Харківстандартметрологія» Володимир Величко, який є головою регіонального конкурсного журі.

ІІ місце посіла Шевченко Валерія, учениця 8 класу Ізюмської гімназії №1

Вітаємо з перемогою!