Графік ЗНО - 2018.
11.06.2018 фізика
13.06.2018 хімія

Методичні рекомендації

семінар-практикум для педагогів спеціальних груп для дітей з вадами мовлення та психологічного

Рекомендовано методичною радою відділу освіти Ізюмської міської ради

протокол № 3 від 29 січня 2015р.

Автори – упорядники:

Світонь Наталія Олександрівна, вчитель-логопед Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

Чернишова Ірина Григорівна, вчитель-логопед Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

Логопедичний проект «Пліч-о-пліч» – Ізюм, 2014. – 75 с.

В даному посібнику поданий досвід роботи вчителів-логопедів дошкільного навчального закладу по організації міжсекторальної взаємодії спеціалістів, де розкрита ефективна система корекційно-педагогічного впливу на всебічний розвиток дитини.

Посібник призначений для вчителів-логопедів, вихователів, музичних керівників, інструкторів з фізичного виховання, практичних психологів, які працюють в групах компенсуючого типу (для дітей з вадами мовлення)

Рекомендовано методичною радою відділу освіти Ізюмської міської ради

Протокол № 2   від 26 грудня  2012 р.

Автор- упорядник:

Сємєнкова Ірина Валентинівна, вчитель-дефектолог Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 комбінованого  типу Ізюмської міської ради Харківської області

Методичні рекомендації корекційного навчання дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку  (молодший і старший дошкільний вік). – Ізюм, 2012.- 25  с.

Дана робота  розроблена згідно нормативно-правових документів МОН України  у сфері дошкільної освіти та апробований на практиці; враховує стан і рівень розвитку дитини і розрахований на навчання дітей із ЗПР в умовах ДНЗ. Посібник включає: загальну характеристику дошкільників із ЗПР, рекомендації щодо особливостей навчального процесу, завдання і зміст роботи за розділами: мовлення, звуковимова, логіко-математичний розвиток, ознайомлення з навколишнім світом та додатки (орієнтовні освітні плани, варіанти розкладу занять, графік індивідуальних занять, перспективні плани).

Робота призначена для вчителів-дефектологів, вихователів дітей із затримкою психічного розділу

Рекомендовано методичною радою відділу освіти Ізюмської міської ради,

протокол №5 від 22.01.2014 р.

Автор-укладач: Сабадош І.В., вчитель-логопед Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №4 комбінового типу Ізюмської міської ради Харківської області, спеціаліст вищої категорії.

Метод наочного моделювання в корекційній роботі з дітьми із загальним недорозвиненням мовлення. –м. Ізюм 2013-77с.

У роботі розкривається сутність методу наочного моделювання на усіх етапах корекційно-розвивальній роботі із дітьми ЗНМ: формування правильної звуковимови, збагачення словника, формування і вдосконалення лексико-граматичної будови мовлення, розвиток зв’язного мовлення та навчання грамоти. Даний посібник містить практичний матеріал, який допоможе у корекційно-розвивальній роботі  вчителям-логопедам та вихователям ДНЗ.

Рекомендовано методичною радою відділу освіти Ізюмської міської ради

протокол №3 від 12 січня 2011 р.

Автори-упорядники:

Жернова Наталія Олександрівна, вчитель-логопед ДНЗ №4, спеціаліст вищої категорії

Чоботок Олена Олександрівна, вихователь-методист ДНЗ №4, спеціаліст І категорії

Організація життєдіяльності дітей із загальним недорозвиненням мовлення в логопедичних групах дошкільного закладу

Дана робота  є методичними рекомендаціями щодо організації життєдіяльності дітей із загальним недорозвиненням мовлення. В методичних рекомендаціях  зібрано законодавчо-нормативне забезпечення корекційно-розвиваьної роботи в логопедичних групах, особливості мовлення дітей із  ЗНМ,  зміст  корекційної роботи, види логопедичних занять, навчання грамоти дітей 5-річного віку із ЗНМ, організація  і проведення свят та розваг в системі корекційно-розвивальної роботи в логопедичній групі, зразки документації вчителя-логопеда та вихователя. Матеріали опрацьовані і апробовані в процесі багаторічної практики вчителів-логопедів і вихователів дошкільного навчального закладу №4 комбінованого типу.

Робота призначена для вчителів-логопедів, вихователів, музичних керівників, які працюють з дітьми-логопатами.