Графік ЗНО - 2018.

Конкурси обласного та Всеукраїнського рівнів

Результати участі в 2014-2015 навчальному році

Результати участі в 2013-2014 навчальному році

Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

Конференція лідерів учнівського самоврядування

11 лютого 2017 року учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Орел Владислав взяв участь у роботі конференції лідерів учнівського самоврядування Харківської області, членів Харківської обласної ради старшокласників.

Школа Успіху Фонду Кличко

4 лютого 2017 року в Києві на НСК «Олімпійський» відбулися збори майбутніх розробників проектів Школи Успіху Фонду Кличко

Садочок − простір дружній до дитини

30 січня та 01 лютого 2017 року педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів взяли участь у виїзному тренінгу«Садочок − простір дружній до дитини» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»

Власний проект

4 лютого 2017 року Фонд Кличко запросив учня Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Орла Владислава до міста Києва. Орел Владислав є одним із 22 запрошених учнів України, яким вдалось реалізувати свій власний проект!

Бал старшокласників

Відбувся навчально–тематичний збір обласної ради старшокласників

Вчимося жити разом

Протягом 2016 року у всіх закладах освіти міста Ізюм згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» був реалізований проект «Вчимося жити разом».

ЕНЕРГЕТИКА У ФОКУСІ ОБ'ЄКТИВА-2016

Напередодні Дня енергетика та новорічних свят фахівці Акціонерної компанії «Харківобленерго» разом з представниками Громадської організації «Діти Слобожанщини» підвели підсумки фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об'єктива».

VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій

Про участь педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів м.Ізюм у VІІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій

ВІТАЄМО!

Інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. прийняла участь у VІІІ Міжнародному педагогічних інновацій.