Графік ЗНО - 2018.
11.06.2018 фізика
13.06.2018 хімія

Інклюзивне навчання

Освітян запрошують в Ізраїль на курс про інклюзивну освіту

Ізраїльський центр міжнародного співробітництва MASHAV запрошує освітян на навчальний курс “Творче мислення та інновації у спеціальній освіті”.

Курс відбудеться в Ізраїлі з 3 до 22 червня. Дедлайн подачі заявок – 8 квітня.

Навчання охопить такі теми:

• Розробка інноваційних і творчих заходів в сфері спеціальної освіти і
    інтеграції дітей з особливими освітніми потребами;
  • Розробка підходів, методів і організаційних моделей об’єднання системи освіти;
  • Інновації в сфері спеціальної освіти: організаційні структури, етапи та механізми;
  • Навчання фахівців для впровадження нових методів;
  • Аналіз необхідних даних, залучення до цього процесу батьків;
  • Впровадження і дотримання вимог ООН, пошук ресурсів, методи захисту та підтримка в соціальних мережах;
  • Знайомство із системами освіти в Ізраїлі;
  • Послідовність життя людини з особливими освітніми потребами та інструменти її розвитку;
  • Нові розробки і дослідження в сфері спеціальної освіти.

Учасниками курсу можуть бути керівники державних освітніх установ і неурядових організацій, освітні фахівці та експерти, що працюють в сфері освіти, керівники бізнесу та адміністрація приватних навчальних закладів.

Організатори покриють витрати на навчання, проживання та харчування.Учасникам потрібно буде самостійно придбати квитки на літак.

Мова викладання – російська.

Детальніше про курс можна прочитати за цим посиланням.

Джерело Нова Українська Школа

Школи запрошують до пілотування онлайн-курсу з інклюзивної освіти

ГО “Смарт освіта” запрошує заклади загальної середньої освіти взяти участь у пілотуванні онлайн-курсу з інклюзивного навчання для початкової школи.

Онлайн-курс буде створено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за фінансової підтримки Програми “Долучайся!” (PACT), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Передбачається, що вчителі та представники шкільних адміністрацій зможуть подивитися лекції, покликані дати їм глибше розуміння роботи в інклюзивному класі й відповісти на напоширеніші запитання щодо цього. Після перегляду відеоматеріалу очікується, що школи нададуть зворотний зв’язок: наскільки ці лекції були зрозумілими, корисними, чи потрібно щось змінити або додати.

Участь у пілотуванні – це можливість для шкіл стати першими глядачами курсу, який потім поширюватиметься серед усіх учителів України, а також поставити свої запитання найкращим фахівцям з інклюзивної освіти.

Для того, щоб школа взяла участь у пілотуванні онлайн-курсу, представник адміністрації чи вчитель має заповнити цю гугл-форму. Кінцевий термін подачі заявок – 9 квітня.

Джерело Нова Українська Школа