Графік ЗНО - 2018.
13.06.2018 хімія

Інформаційна культура

Цікаві сайти

KidBook-  Всі батьки хочуть, щоб їх діти були грамотними, освіченими і пристосованими до світу. Не маловажну роль в становленні особистості грають, безсумнівно, книги.

Дитячий клуб "Читаліно"-  це акцентований напрямок на розвиток навиків читання у дітей віком від 3 до 6 років. Кваліфіковані педагоги-філологи вищої категорії з досвідом роботи в школах, дитсадках, які мають свої власні авторські доробки – комплексно навчать Вашу дитину читати і розмовляти українською мовою за короткий проміжок часу.

Вчителям

Как избавиться от детской аллергии на чтение.- Если вы считаете, что у вашего ребёнка «аллергия на литературу», почитайте эту статью

Формування компетентної особистості в умовах впливу сучасного мас-медійного середовища- досвід роботи Білецької О.Є., вчителя зарубіжної літератури Харківської гімназії №6, переможця Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року - 2015"

Ніл Гейман. Чому наше майбутнє залежить від читання

Харківська обласна організація Національної спілки письменників України- інформація про літературні події  Харкові

Читання комп'ютерних дітей

Тесты для измерения уровня информационной культуры учащихся старших классов

Как заинтересовать юных читателей текстом?

Дослідження читання учнів 4 класу

Основи критичного мислення учнів (програма)

Діагностика оволодіння учнями загально навчальними уміннями і навичками

Унылая пора. Как второклассники учили стихотворение Пушкина

Бібліотекарам

Как правильно погуглить и не утонуть в море информации? Простые алгоритмы работы — надёжный «спасательный круг».

Інформаційна функція шкільної бібліотеки та інформаційна культура вчителя

Комп'ютерні технології в бібліотеці

Формування інформаційної культури учнів

Інформаційна культура юного читача

Книга та комп'ютер в інформаційному суспільстві

Батькам

Розвиваємо основи читання й письма з народження- декілька порад про те, як дати дитині можливість закласти основи подальшого навчання читання письма з моменту її народження.

Ніл Гейман. Про читання та обов'язок

Діти в Інтернеті

Чому в дитинстві так важливо слухати казки

КАК МИР ИНТЕРНЕТА ВЛИЯЕТ НА ПСИХИКУ РЕБЁНКА

Розвиток навичок читання у дошкільників

Коли і як читати дитині книги

Безкоштовна українська абетка для дітей

Як обрати хорошу книгу для дитини?

Рекомендації батькам щодо розвитку читацького інтересу

Для чого потрібно читати книги? Види і мотиви читання

Особливості дитячого читання