2014-2015 рік

16 лют. 2015

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами» (І.Багряний)

2 лют. 2015

Підсумки "Енерго-Фестивалю 2014"

30 січня 2015 року в м.Харкові відбулось нагородження переможців "Енерго-Фестивалю 2014"

24 груд. 2014

ІІ Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць"

Завершився ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». У фінальному етапі взяли участь понад 530 робіт.

24 груд. 2014

Регіональний етап конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

Нагородження переможців.

22 груд. 2014

Обласний етап конкурсу «Зробимо життя безпечним»

У Харківській області завершився конкурс-вікторина на кращий малюнок, фото,творчу роботу, вірш та оповідання під загальним гаслом «Зробимо життя безпечним».

7 лист. 2014

День української писемності

Нагородження Богуславської Софії, лауреата обласного етапу фестивалю ораторського мистецтва